Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

J. Ehrmanns, 19. Jhdt.

J. Ehrmanns, 19. Jhdt. - Obrazy

Partie in den Bergen, signiert J Ehrmanns, Öl auf Leinwand, 73 x 100 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

10.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

J. Ehrmanns, 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 10.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.03. - 10.03.2015