Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7029

Fußschale (Alzata),

Fußschale (Alzata), - Antiquitäten

Deruta oder Urbino Anfang 17. Jh., Majolika, im Spiegel Wappen, umgeben von vier Feldern mit Groteskendekor, Höhe 6,5 cm, Dm. 24,8 cm, etwas bestoßen, (Hr)

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

09.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Fußschale (Alzata),

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 09.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.03. - 09.03.2015