Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7019 +

Pirouette,

Pirouette, - Starožitnosti

Wiener Porzellanmanufaktur Augarten, Porzellan farbig und gold staffiert, Höhe 25 cm, unterglasurblaue Marke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

09.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Pirouette,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 09.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.03. - 09.03.2015