Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hilde HERGET *

Hilde HERGET * - Umění, starožitnosti, šperky

(Remscheid 1930 geb.) "Personengruppe am Strand" unten rechts signiert und datiert: H. Herget (19)86, Öl auf Leinwand, ca. 105 x 84 cm, Leistenrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hilde HERGET *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.03. - 12.03.2015