Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

STELZNER

STELZNER - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch, 2. Hälfte 20. Jhdt.) "Ansicht von Passau" unten rechts signiert: Stelzner, Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 70,-
Vyvolávací cena:
EUR 70,-

STELZNER

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.03. - 12.03.2015