Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Anton FILKUKA *

Anton FILKUKA * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Wien 1888 - 1957) "Landschaft" unten links signiert: A. Filkuka, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 43 x 57 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Anton FILKUKA *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 12.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.03. - 12.03.2015