Ankerhalskette
Gold 585, Länge ca. 45 cm, 2,6 gøg3
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
16.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 70,-
Ankerhalskette
Expert: Gabriella Varady
Gabriella Varady
02742/353 42 5
st.poelten@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 16.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 09.03. - 14.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Anhänger
- Paul Flora *
- Marmorfigur der sitzenden Parvati, Indien, 19./20. Jh.,