Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Josef Ferdinand Benesch

Josef Ferdinand Benesch - Bilder Varia - Schwerpunkt Grafik

(Wien 1875 geb.) "Hallstättersee", rückseitig alt betitelt, signiert Benesch, Öl auf Karton, 24 x 36,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Josef Ferdinand Benesch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia - Schwerpunkt Grafik
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 04.03.2015