Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 142

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Klenoty

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, RW 58, 2 g, Tragespurenøg2

09.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Brillantsolitär

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 09.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 02.03. - 07.03.2015