Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Diamantring zus. ca. 0,50 ct - Klenoty

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, Achtkantdiamanten tlw. im Altschliff, 8 g, RW 50 øG8

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

06.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 06.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2015