Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Andreas MITTERFELLNER *

Andreas MITTERFELLNER * - Moderní tisky

(Holzkirchen 1912 - 1972 München) "Oberbayrischer See" unten links signiert und datiert: And. Mitterfellner 1944, rückseitig beschriftet und Widmung, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 80 x 100 cm, wuchtiger vergoldeter masseverzierter Rahmen, beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

05.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Andreas MITTERFELLNER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2015