Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Jean BERTHOLLE *

Jean BERTHOLLE * - Moderní tisky

(Dijon 1909 - 1996 Paris) "Der Traum" unten mittig signiert und datiert: Bertholle (19)74, Mischtechnik auf Papier, ca. 25 x 34 cm, Rissstellen, auf Unterkarton, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Jean BERTHOLLE *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2015