Armkette
Platin 950, Brillanten, gefasst in Gold 750, zus. ca. 0,85 ct, Länge ca. 22 cm, 47,4 gøP47
04.03.2015 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Armkette
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |