Čís. položky 289

Armkette

Armkette - Umění, starožitnosti, šperky

Platin 950, Brillanten, gefasst in Gold 750, zus. ca. 0,85 ct, Länge ca. 22 cm, 47,4 gøP47

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Armkette

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.02. - 04.03.2015