Čís. položky 273

Konrad Koller *

(Villach 1916 geb.) 3 Druckgrafiken, 1 davon mit Widmung, tlw. signiert und datiert, unterschiedliche Formate, 20 x 24/18 x 21/ 20 x 24 cm, verglast, fleckig

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 40,-

Konrad Koller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.02. - 04.03.2015