Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 166

Maler Ende 19. Jhdt.

Maler Ende 19. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Gebirgssee mit figuraler Staffage", signiert L Ascoli, Öl auf Leinwand, 68,5 x 105 cm, doubliert, ohne Rahmen, starke Abblätterungen, beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Maler Ende 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.02. - 04.03.2015