Čís. položky 35

Franz Kaplenig *

Franz Kaplenig * - Umění, starožitnosti, šperky

(Kötschach-Mauthen 1924-2007 Klagenfurt) "Landschaft", signiert Kaplenig, Aquarell auf Papier, 60 x 80 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

04.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Franz Kaplenig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 25.02. - 04.03.2015