Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7029

Birnkrug,

Birnkrug, - Starožitnosti, Obrazy

Slowakei, 19. Jh., Fayence, farbig gemaltes Blumenbukett, Höhe 22 cm, Boden mit braunem P, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Birnkrug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 25.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.02. - 25.02.2015