Čís. položky 7025

Herkules,

Herkules, - Starožitnosti, Obrazy

Porzellan, farbig staffiert, Höhe 28 cm, apokryphe unterglasurblaue Radmarke, kurzer Brandriss

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

25.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Herkules,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 25.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.02. - 25.02.2015