Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

David Teniers II., Nachfolger

David Teniers II., Nachfolger - Antiquitäten & Bilder

Ein verletzter Mann, Öl auf Holz, 23,5 x 17 cm, gerahmt

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

25.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

David Teniers II., Nachfolger

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 25.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.02. - 25.02.2015