Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler 20. Jhdt.

Ansicht von Marseille, undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, 44 x 55 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 25.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.02. - 25.02.2015