Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 143

Wilhelm Trenkler*

Wilhelm Trenkler* - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Wien 1877-1964 8 Aquarelle, "Ansichten aus Salzburg", ca. 24 x 17 cm, signiert, datiert

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.03.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wilhelm Trenkler*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 19.02. - 04.03.2015