Čís. položky 10

Josef Tobner*

Josef Tobner* - Umění, starožitnosti, šperky

St. Pölten 1906-1985 "Portrait- Hilde Tobner", Öl auf Karton, ca. 55 x 44 cm, signiert, gerahmt, etwas beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.03.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Tobner*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.03.2015 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 19.02. - 04.03.2015