Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112

Bett im Barockstil,

Bett im Barockstil, - Nábytek, koberce

19. Jh., tw. Eichen- u. Fichtenholz, ornamental beschn., braun mattiert u. goldgefaßt, geschweifte Füße, Matratzenmaß ca. 180 x 100 cm, Altersspuren, alte Wurmschäden

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

23.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Bett im Barockstil,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 23.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.02. - 23.02.2015