Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063430/0005

Hans Götzinger

Hans Götzinger - Bilder

(Wien 1867-1941) Wien, Griechengasse, signiert und datiert Hans Götzinger 1913, Aquarell auf Papier, 52 x 38 cm, Passepartout, gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.02.2018 - 10:27

Vyvolávací cena:

Hans Götzinger

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.02.2018 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online