Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-061433/0002

Josef Engelhart

(Wien 1864-1941) Blick über Villefranche an der Cote d'Azur, verso betitelt, signiert und datiert Engelhart (18)94, Aquarell auf Karton, 46 x 39 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.02.2018 - 10:28

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Engelhart

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2018 - 10:28
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Exhibition: online