Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062442/0001

Detloff um 1850

Detloff um 1850 - Bilder

Reges Treiben im Hafen Bo'ness, (Borrowstounness) in Schottland, rückseitig signiert, datiert Detloff p. 1854, Öl auf Leinwand, 43 x 60 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.02.2018 - 10:36

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Detloff um 1850

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.02.2018 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online