Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062442/0004

Josef Carl Berthold Püttner

(1821-1881) zugeschrieben/attributed Schiffbruch vor der Küste, rückseitig altes Wiener Galerieetikett, Öl auf Leinwand, 69 x 94,5 cm, gerahmt, (W)

Provenienz: Albert Kende, Wien 26. Februar 1923, Los 88; Privatsammlung Salzburg; Dorotheum Salzburg, 21. November 2006, Los 181.

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

20.02.2018 - 10:37

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Josef Carl Berthold Püttner

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.02.2018 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online