Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Diamant Chalzedonring

Diamant Chalzedonring - Klenoty

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, grüngebeizter Chalzedon, 6,7 g RW 57, ein Chalzedon ausgeschartetøg6

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Diamant Chalzedonring

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 04.03.2015