Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9

Diamantkleiderclips zus. ca. 5 ct

Diamantkleiderclips zus. ca. 5 ct - Klenoty

Weißgold 750, Brillanten tlw. im Altschliff, Diamanten im Achtkant- und Baguetteschliff,32,5 gøg32

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 04.03.2015