Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Diamantbrosche zus. ca. 6,50 ct

Diamantbrosche zus. ca. 6,50 ct - Klenoty

Weißgold 750, Brillanten tlw. im Altschliff, Diamanten im Baguette-, Trapez-, u. Dreieckschliff, 46,8 gøg45

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 04.03.2015