Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Altschliffbrillantring zus. ca. 1 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 1 ct - Schmuck

Gold Weißgold 585, Imitationsstein, 6,6 g, RW 54øg5

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

05.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Schmuck
Datum: 05.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.02. - 04.03.2015