Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064330/0001

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Obrazy

Das Haus am Fluß, Öl auf Holz,18 x 31 cm, gerahmt, verglast, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

20.02.2018 - 10:40

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2018 - 10:40
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Exhibition: online