Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-063076/0001

Monogrammist R. K., um 1850

Monogrammist R. K., um 1850 - Bilder

Wilder Gebirgsbach, monogrammiert (ligiert), datiert R. K. 1847, Öl auf Leinwand, 79 x 103 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

20.02.2018 - 10:41

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Monogrammist R. K., um 1850

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 20.02.2018 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Besichtigung: online