Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Hubert Sattler

Hubert Sattler - Antiquitäten & Bilder

(1817-1904) zugeschrieben/attributed Blick auf Schloß Chillon am Genfer See, Öl auf Karton, 26 x 37 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

17.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 17.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.02. - 17.02.2015