Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903 #

M. Müller um 1880

M. Müller um 1880 - Starožitnosti, Obrazy

Rehwild auf der Lichtung, bzw Rehwild von Jagdhunden verfolgt, eines signiert und datiert M. Müller München (18)79, Öl auf Karton, je 33 x 28 cm, rechteckig, oval gerahmt (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 665,-
Vyvolávací cena:

M. Müller um 1880

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.02. - 17.02.2015