Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Künstler 19. Jahrhundert

Künstler 19. Jahrhundert - Antiquitäten & Bilder

Aufziehendes Gewitter, Öl auf Platte, 56 x 70 cm, gerahmt, (Rei)

17.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 17.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.02. - 17.02.2015