Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Clara Walther *

Clara Walther * - Antiquitäten & Bilder

(Pössneck in Thur 1860-1943) Berglandschaft mit Burgruine, signiert, datiert, bezeichnet, Cl. Walther Maloja (19)25, Öl auf Leinwand, 44 x 81,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

17.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Clara Walther *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 17.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 12.02. - 17.02.2015