Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7105

Vase,

Vase, - Nábytek, koberce

China, 20. Jh., Porzellan, farbige gemalte Pfingstrosen, Bambus, Pfau sowie weitere Vögel, Höhe 41,5 cm, Öffnungsrand minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

16.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Vase,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 16.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.02. - 16.02.2015