Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Altschliffdiamantbrosche zus. ca. 1,30 ct

Altschliffdiamantbrosche zus. ca. 1,30 ct - Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg

Gelb/Weißgold 585, "Blume", Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 7,6 g øG8 Ruf 700

Expert: Marianne Maier Marianne Maier
43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

06.03.2015 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-

43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 06.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.02. - 06.03.2015