Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 42

AltschliffbrillantSchlangearmreif, zus. ca. 1,25 ct

AltschliffbrillantSchlangearmreif, zus. ca. 1,25 ct - Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg

Gold 750, Schuppenmuster, Kopfteil, Augen- und Zungenspitze mit Altschliffbrillanten bzw. Diamantrauten besetzt, Steine teilweise mit äußeren Merkmalen, 51,3 g øG51 Ruf 2200

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

06.03.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 2.750,-
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 06.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 27.02. - 06.03.2015