Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) 3 Bilder "Tierdarstellungen", Lithografie in Farbe, ca. 15 x 12 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.03.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.03.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 04.03.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 5.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 700,- -
Vyvolávací cena: