Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

2 Broschen

2 Broschen - Umění, starožitnosti, šperky

Silber 900/800, vergoldet, besetzt mit Granaten und grüngebeiztem Chalzedon, tlw. österr. Einfuhrpunze 1925-1965, Ges. Gew. 14 gøS14

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.03.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

2 Broschen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 04.03.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 04.03.2015