Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-023198/0009

5 Blätter

Ohne Titel, tlw. signiert Erwin Reiter, Peter Kubovsky, Florentina Pakosta, Karl Sandner, Radierungen/ Lithografien, Blattgrößen ca. 40 x 31 cm, 65 x 50 cm und 62 x 43 cm, Blattränder beschädigt, eingerissen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

20.02.2018 - 15:14

Vyvolávací cena:

5 Blätter

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 20.02.2018 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Exhibition: online