Künstler 2. Hälfte 18. Jh.
Christus, Öl auf Holz 58 x 42 cm. etwas verzogen, Sprungbildung fleckig
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.02.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Künstler 2. Hälfte 18. Jh.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 18.02.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.02. - 18.02.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Boris Georgieff (Georgiev) *
- Rutilio Manetti