Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007

Biedermeier Schrank 1 H 19 JH.,

Biedermeier Schrank 1 H 19 JH., - Umění a starožitnosti

Weichholzkorpus kirschfurniert, mattiert, eine Tür, flache Lisenen, 163 x 94 x 43 cm, beschädigt, Teile fehlen, restaurierungsbedürftig

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

18.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.02. - 18.02.2015