Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Eduard Angeli *

Eduard Angeli * - Umění a starožitnosti

(Wien 1942 geb.) Geier auf dem Dach, Lithographie in Farbe signiert Angeli 75, mit Probedruck bezeichnet, 30 x 40 cm. gerahmt etwas wellig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

18.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Eduard Angeli *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.02. - 18.02.2015