Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Andy Warhol

Andy Warhol - Umění a starožitnosti

(Pittsburgh 1928-1987 New York) "Coca Cola" Granolithographie in Farbe nach Andy Warhol, 30,5 x 23,8 cm. drucksigniert, Nr. 1987/5000, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

18.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:

Andy Warhol

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 18.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 07.02. - 18.02.2015