Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Karl Kaufmann

Karl Kaufmann - Starožitnosti, Obrazy

(Neuplachowitz 1843-1905 Wien) Herbstlandschaft mit Schafen am Heimweg, signiert mit dem Pseudonym J. Rollin, Öl auf Leinwand, 53 x 42 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

10.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 10.02.2015