Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7902

Gustav Feith

Gustav Feith - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1875-1951) Wiesenblumen in einem Glas, signiert und datiert Gust. Feith 1930, Aquarell auf Papier, 28 x 20 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.02.2015 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Gustav Feith

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 10.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.02. - 10.02.2015