Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Antonio DIAZ CORTES *

Antonio DIAZ CORTES * - Umění, starožitnosti, šperky

(San Luis Potosi, Mexico 1935 geb.) "Verletzter kranker Mann" unten rechts signiert und datiert: A. Diaz Cortés N. Y. 1964, Tusche, Pinsel auf beigen Papier, ca. 89 x 58 cm, Lichtrand, Wechselglas

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.02.2015 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Antonio DIAZ CORTES *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 12.02.2015 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.02. - 12.02.2015